Захист поверхні

Розчини для гідрофобізації - це пастоподібний розчин на основі силанів, який застосовується для гідрофобізації і захисту поверхонь бетонів і розчинів, що експлуатуються в атмосферних умовах. Розчин не містить розчинників, паро проникний і стійкий до лугів, глибоко проникає в бетонну основу і зміцнює її поверхню та перешкоджає транспортуванню розчинних солей, стабілізує колір, та є стійким до дорожніх (технічних) солей.
Захисні фарби до бетону – дифузійні, що не містять розчинників жорсткі та еластичні фарби до бетону, які використовуються для захисту бетонних конструкцій мостів, тунелів, бетонних фасадів, резервуарів. Можуть застосовуватись на сухих і вологих поверхнях. Еластичні фарби перекривають тріщини до 0,3 мм, також при -20°С. Широка палітра – RAL.
Цементна суспензія – це еластична, водонепроникна (до 5 бар), дифузійна суспензія, що використовується для захисту поверхонь бетонів і розчинів. Перекриває тріщини до 0,2 мм, також при -20°С.
Мінеральна герметизуючи суспензія - розчин на базі цементу для влаштування гідроізоляції конструкцій, які мають безпосередній контакт з ґрунтом, гідроізоляції резервуарів для води, не пропускає воду, дає можливість дифузії водяної пари, не містить хлору та інших субстанцій, що спричиняють процес кородування, можна накладати методом шпаклювання, малювання або насосом, добре перекриває усадочні тріщини.

Офіційний представник